Favorites
Sort by:
€95,000
Plot Area
6160m2
Build Density
6%
Coverage Ratio
Electricity
€95,000 +VAT
527m2
60%
35%
€100,000 +VAT
12710m2
25%
15%
€100,000
8696m2
10%
18395m2
1924m2
40%
562m2
90%
50%
€100,000+VAT€130,000
972m2
30%
20%
532m2
5450m2
€100,500 +VAT
670m2
€101,000+VAT€142,500
876m2
€104,500 +VAT
Covered Area
55m2
Bedrooms
1
Bathrooms
Toilets
€105,000
87m2
3
€105,000 +VAT
5686m2
705m2
42477m2
€110,000 - €257,000
29m2